КАНІКУЛЯРНІ РОЗВАГИ В ЦТДЮМ

Як же весело та радісно на душі, коли разом з теплом приходять і весняні канікули. А у  Центрі творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради весняні канікули оповістили про початок розваг.

25 березня  на березі «Білого озера» вихованці приймали участь у дитячих   спортивних змаганнях. Це будування команди за допомогою різноманітних завдань. Діти з захватом згуртовували колектив. Наступний день приніс дітям задоволення від перегляду нового фільму «Капітан Марвел» у 3D форматі у ККЗ «Ювілейний».

Між екскурсіями у закладі пройшов захід «Чайна церемонія» – де діти повинні були вгадати за запахом назву чаю та які домішки у ньому ще присутні, по закінченню усі присутні були нагороджені солодощами. Відвідали виставкову залу Центру творчості дітей, юнацтва та молоді де була представлена виставка «Сміється писанка у всій її красі».

А   1 квітні  «День сміху» найактивніші відвідали розважальний комплекс «Джамп – парк», де чотири години без зупину вбирали в себе позитив за допомогою аніматорів, батутів та інших різних зон.

dav

З піднесеним настроєм та позитивом діти почнуть новий етап навчання, а ми будемо працювати з новими силами та емоціями для своїх вихованців.