У Білозерці розпочали будувати сучасну амбулаторію

21 березня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв проінспектував хід будівництва «Білозерської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» у смт Білозерка.

«Завдяки ініційованій Президентом України Петром Порошенко реформі децентралізації, у Білозерці розпочато будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка обслуговуватиме 13 тисяч місцевого населення. Забудовник обіцяє виконати роботи за три місяці. Також буде здійснено капітальний ремонт автошляхів, які ведуть до амбулаторії. Все це робиться, щоб наблизити медичні послуги до людей і зробити їх якісними. Медична реформа і реформа децентралізації на Херсонщині показує успішні результати, а ми працюємо далі на розвиток громади», – зазначив Андрій Гордєєв.

За результатами тендеру було визначено переможцем ТОВ «НІКАМЕГАБУД», з яким укладено договір на суму 12556141,00 грн. Амбулаторія буде розташована на земельній ділянці загальною площею 0,1 га. В основу проекту закладено прості, сучасні, лаконічні архітектурні рішення. Медична вимога до будівлі — максимальна відкритість для пацієнта, простота доступу та нейтральність. Амбулаторія умовно буде поділена на дві зони: публічну та з контрольованим доступом.

«На сьогодні вже розроблено проект сучасної амбулаторії та пройдена експертиза, проведено тендер. Тобто пройдені всі необхідні процедури. Цей медичний заклад для нас дуже важливий, тут буде розташована первинна ланка та створено 14 новий робочих місць для сімейних лікарів. Завдяки спільній роботі Глави держави, Уряду та очільника області Андрія Гордєєва у нас відбудовуються шляхи, школи, садочки, спортивні майданчики. Це великий крок і я впевнена, що Білозерщина буде продовжувати розвиватися», – підсумувала голова Білозерської ОТГ Антоніна Чередник.

Джерело: інформаційний відділ ХОДА

Інші новини