Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

Усі громадяни України, від 18-ти до 60 років, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, можуть звернутися до військового комісаріату за місцем проживання або військового обліку, де можна ознайомитися з наявними вакантними посадами.

В разі проходження строкової служби або служби за мобілізацією, необхідно подати рапорт на ім’я командира військової частини з проханням щодо прийняття на військову службу за контрактом.

Слід зазначити, що кандидати на службу мають можливість укласти контракт на наступні терміни:

• на 6 місяців — для осіб, звільнених з військової служби з березня 2014 року (з початку особливого періоду) по теперішній час, а також для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців за призовом під час мобілізації, які відслужили не менше 11 місяців;
  • на 3 роки — для рядового складу;
  • від 3 до 5 років — для сержантського та старшинського складу;
  • від 2 до 5 років — для офіцерського складу;
  • на особливий період.

Військовослужбовці Збройних Сил України отримують гідне грошове забезпечення. У 2019 році заробітна плата зросла  на 30% у  порівнянні з минулим роком.

Крім того, громадяни, які вперше укладають контакт із ЗСУ мають переваги.

Так, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №704 від 30.08.2017 передбачено виплату одноразової грошової допомоги після укладення першого контракту:

• особам рядового складу — 8 прожиткових мінімумів;
  • особам сержантського складу — 9 прожиткових мінімумів;
  • особам офіцерського складу — 10 прожиткових мінімумів.

Джерело: Управління інформаційної політики ХОДА