В Надеждівській школі пройшов квест «Я – PROFI!»

Сучасні інноваційні форми та методи профорієнтації дають змогу ґрунтовно проводити профорієнтаційні заходи з метою інформування учнівської молоді щодо вибору майбутньої професії.

Так, відбувся урок – квест «Я – PROFI!» для учнів 9-го та 10-го класів Надеждівської школи.

Дві команди пройшли шість станцій із завданнями. Станція «Успіх у ваших руках» сформувала в учнях уявлення про поняття «успіх», чинниках, що визначають успішність людини у житті.

Станції «Ключові слова», «Вгадай професію», «Склади назву», «Професії в цифрах», «Професії майбутнього»  розширили знання учнів про світ професій, в тому числі затребувані та актуальні професії на сьогодні.

Наприкінці уроку учнів, які ще не визначилися з вибором професії, було запрошено завітати до центру зайнятості, отримати поради фахівців та пройти професійне тестування.

Подібні активні форми профорієнтаційної роботи мають більший вплив на учнівську молодь та є ефективним способом допомоги при самовизначенні.

Провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг                                    Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Неннова Є.С.