Юні томинські краєзнавці згадали славетну Херсонську 295-ту стрілецьку дивізію

В цьому році Україна відзначає свято, яке принесла весна 1944 року – це 75-та річниця звільнення Херсонщини від німецько-фашистських загарбників.

В кожному населеному пункті є краєзнавці, які займаються вивченням історії рідного села або району. У селі Томина Балка теж створено актив із школярів (Катрич Маргарита, Мимрук Данило, Самойленко Софія, Гедзун Тетяна, Пшеничний Максим), які віднайшли і представили історичний матеріал про славетну Херсонську 295-ту стрілецьку дивізію на урочистостях, які відбувалися у сільській бібліотеці.На спільний захід запрошено учнів старших класів Томинобалківського ЗПЗСО та ветерана другої світової війни Шевцова Олександра Івановича. Вірші про війну для нашого гостя підготували Юкало Олександр, Онопрієнко Ярослав, Ревенко Богдан, Дерваль Вероніка, Буханов Дмитро.( Кер. Крупнова О. О).Велика  подяка колективу нашої школи, за ініціативи якого сьогоднішній захід став можливим.