У Білозерці урочисто відкрили Центр творчості дітей, юнацтва та молоді

Сьогодні, 15 березня, у Білозерці урочисто відкрили Центр творчості дітей, юнацтва та молоді  Білозерської селищної ради.

Почесними гостями заходу стали селищний голова Антоніна Чередник, заступник селищного голови Тетяна Самойлова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Валерій Білоус, директор Херсонського державного будинку художньої творчості Валерій Висовень та всі бажаючи мешканці громади.

В.о. директора ЦТДЮМ Олена Ільвачова разом з юними вихованцями підготували для гостей святковий концерт, де окрім пісень, на дітлахів чекали солодкі подарунки, які підготували вихованці гуртка «Ласунчик».

Після концерту була організована екскурсія закладом, де всі бажаючі могли ознайомитись з роботою гуртків. На базі ЦТДЮМ селищної ради працюють:

• Гурток «Magic hands» та «Лідер», кер. Діброва Л.В.
  • Гурток «Інспектори дорожнього руху», кер. Ільвачова О.О.
  • Гурток «Ласунчик», кер. Заворотня О.В.
  • Гурток «Іграшка» та «Малюночок», кер. Нечай С.О.
  • Гурток «Конструювання та моделювання одягу», кер. Черноус Л.І.
  • Гурток «Про фото», кер. Черноус В.В.
  • Секція «Таеквон-до» на базі Центру, кер. Драгуш С.Л.
  • Секція «Таеквон-до» на базі Томинобалківського ЗПЗСО, кер. Третяк А.А.
  • Гурток картингу, кер. Каверзін А.В. та Поліщук В.Л.

У Центрі створені всі умови для належного та якісного навчання дітей. Тут є все для розвитку підростаючого покоління: досвідчені педагоги та найголовніше – можливість самореалізації.