Антоніна Чередник привітала комунальників з професійним святом

Сьогодні, 15 березня,  в Україні святкують День комунальника. Це професійне свято, яке відзначається кожної третьої неділі березня.

З цієї нагоди селищний голова Антоніна Чередник привітала працівників комунальних підприємств Білозерської громади зі святом, нагородила грамотами та висловила щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя.Крім цього, Антоніна Чередник побажала комунальникам міцного здоров’я натхнення, добробуту та довголіття. Від імені депутатського корпусу комунальників привітав депутат селищної ради Іван Литвиненко.На території Білозерської ОТГ розташовано три комунальних підприємства: МКП «Водограй» (Білозерка), КП «Надія» (Надеждівка) та КП «Веселка» (Томина Балка). Тож приєнуємось до вітання, адже саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного мешканця громади було комфортним, зручним та безпечним.