14 березня 2019 року – 75-та річниця визволення Білозерщини від нацистських окупантів.

У цей знаменний день ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну землю, кому всі ми зобов’язані звільненням від фашизму.

Ми ніколи не забудемо про цю трагічну сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Вічна пам’ять героям минулих поколінь, полеглим на полі битви! Вічна слава нинішнім захисникам України і мирного неба над нашими містами і селами!

З повагою селищний голова Антоніна Чередник, депутати та виконавчий комітет селищної ради