У Білозерці відзначили 75-ту річницю визволення від нацистських окупантів

Сьогодні, 14 березня 2019 року, Білозерщина відзначає 75-ту річницю визволення від нацистських окупантів.

З цієї пам’ятної нагоди у Білозерці відбувся мітинг за участі керівництва громади, району, представників трудових колективів, учнівської молоді та громадськості.

Учасники мітингу поклали квіти до меморіального знаку на Алеї Слави та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв.

На заході був присутній учасник бойових дій, учасник визволення Херсонщини від нацистських окупантів, у роки Другої світової війни, Олександр Іванович Шевцов. Ми завдячуємо йому свободою та мирним небом над головою. Присутні оплесками привітали героя.

«Дякуємо Вам на нашу свободу, – говорить селищний голова Антоніна Чередник. – Ми пам’ятаємо Ваш подвиг і безмірно вдячні за вашу самовідданість. Воїни на сході України беруть приклад зі своїх дідів, прадідів, які захищали кордони України у Другу світову війну, та продовжують їх патріотичну справу. Бажаю всім присутнім сонячного неба над головою, миру та злагоди в кожній сім’ї. Слава Україні!»