Сьогодні відзначає ювілей директор наукового ліцею ім. О.Я. Печерського Антон Іванович Власюк

Сьогодні, 14 березня 2019 року, відзначає 60-річний ювілей директор наукового ліцею ім. О.Я. Печерського Антон Іванович Власюк. 

Працівники ліцею творчо підійшли до вітання ювіляра. На урочистій  сцені лунали пісні та поздоровлення. Окрім цього, на екрані демонструвалися слайди – фото видатних подій із життя Антона Івановича, починаючи з дитинства, і закінчуючи сьогоднішнім днем. Також учні ліцею підготували святкове відео, в якому поздоровили ювіляра.

Крім працівників ліцею Антона Івановича привітали кохана дружина та люблячий син, які знаходились в залі.

Завітала на свято і селищний голова Антоніна Чередник, яка побажала директору ліцею міцного здоров’я, творчих успіхів та сімейного благополуччя.

Білозерська громада приєднується до вітань та бажає ювіляру залишатися завжди молодим, творчим, креативним керівником і щоб його оточували найрідніші люди.

Народився Антон Іванович у 1959 році в селі Носівці, що на Вінниччині. Навчався у Вінницькому державному педагогічному інституті на історичному факультеті. З 1991 року займає посаду директора Білозерської ЗОШ №1, а згодом ліцею ім. О.Я. Печерського. Одружений. Має двох дітей: сина та доньку.

Інші новини