Весела Масляна

У вівторок  5 березня, гуртківці Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради відсвяткували Масляну   під час якої вони попрощалися з зимою й зустріли весну.

Свято відвідали представники Відділу освіти, культури молоді та спорту на чолі з Білоусом Валерієм Сергійовичем. Усіх присутніх свята пригощали млинцями та чаєм, розважали веселою музикою, традиційними іграми та ефектним спаленням опудала.  Під час Масляної провели давній слов’янський ритуал – спалення опудала.   «Це традиційне опудало. На Масляну його спалювали ще древні слов’яни – наші предки. Вони робили це, щоб швидше прийшли весна, щастя, тепле сонце. На опудало намотувався різний непотріб, мотлох, і все це привселюдно спалювалося. Ми теж зробили такий ефект, щоб усе погане пішло від нас, а залишилося лише хороше».

А головне по закінченню свята, обличчя дітей  світилися радісними посмішками.