26 лютого пройшло засідання ХХІ сесії селищної ради

26 лютого пройшло засідання ХХІ сесії селищної ради сьомого скликання під головуванням селищного голови Антоніни Чередник. На розгляд депутатів було винесено 28 питань.

На початку сесії виступив юрист ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» Лях В’ячеслав , який проінформував депутатів щодо вчасної подачі Е-декларацій, порядок їх заповнення та подання.

Під час сесії депутати заслухали та затвердили звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік. Крім цього, були внесені зміни до Програми соціально-економічного розвитку, а саме: депутати вирішили надати по 30 тис. грн. на підтримку і розвиток комунальних підприємств громади. Також вирішено виділити кошти на облаштування пам’ятного знаку «Небесної сотні» на Алеї Слави та на благоустрій Білозерського парку.

Важливими рішеннями стали вступ Білозерської ОТГ у члени Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та вступ до «Асоціації об’єднаних територіальних громад Херсонщини».

Окремим блоком йшли земельні питання. Серед них, варто зазначити, відведення та передачу у власність земельних ділянок учасникам АТО та ООС.

В ході сесії був затверджений стратегічний план розвитку Білозерської громади, який визначає середньострокову політику соціально-економічного розвитку громади, з метою реалізації стратегічних пріоритетів.

Підбиваючи підсумки роботи сесії Антоніна Чередник подякувала всім депутатам за роботу, активність при обговоренні питань та зазначила, що прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в громаді.