В ясел-садку № 4 відбувся семінар-практикум для вихователів середньої та старшої груп

На базі Білозерського ясел-садка комбінованого типу № 4 відбувся семінар-практикум для вихователів середньої та старшої груп.

Гості семінару, серед яких були запрошені головні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради Юлія Лісова та Тетяна Долінченко відвідали відкриті заходи вихователя середньої групи № 2 Оксани Бовкун (кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії») та вихователя старшої групи Аліни Леонової (кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»).

Старша група показала гостям свої таланти, вміння і навички під час виховного заходу «Мама – берегиня роду», метою якого було формування високоморальних особистісних якостей вихованців та вміння бути турботливими, ніжними, ласкавими по відношенню до близьких. Окрім цього, на заході, розвивали творчі здібності дітей, зв’язне мовлення, пам’ять. Виступи дітей, які перевтілились в янголят, розчулили усіх гостей своєю щирістю, чуттєвістю і невимушеністю.

Середня група № 2 під час заходу з екологічного виховання «Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!» влаштувала яскраве, позитивне та повчальне дійство, завдяки спільній роботі з батьками. Метою заходу було сформувати у дітей знання про природу планети Земля, фактори, що забезпечують існування життя на ній. Вихователі допомогли дітям побачити красу та велич природи, її залежність від діяльності людини. Вихованці почули про важливість бережливого, дбайливого ставлення до природного довкілля. Діти почувалися на сцені дуже невимушено і безпечно. Вихователь перевтілилась у чарівну бабусю Шапокляк, яка разом із котиком Базиліо були головними персонажами екологічного заходу.

Наприкінці семінару вихователь-методист Ольга Шепель провела майстер-клас з виготовлення хендгаму «жуйки для рук», яку ще називають лизуном або слаймом. Метою майстер-класу було зробити хендгам своїми руками, адже така іграшка є одним із способів розвитку дрібної моторики, зміцнення м’язів кисті і пальців рук, зняття стресу або агресії не тільки у дітей, але і у дорослих. Слайм можна використовувати в якості ручного еспандера і таким чином пальці завжди будуть в тонусі, а для дітей це чудова можливість підготовки руки до письма.

Інші новини