У Білозерці відбувся турнір з футзалу до дня Героїв Небесної Сотні

Вже четвертий рік поспіль Білозерська спортивна школа проводить традиційну першість  з футзалу пам’яті  героїв Небесної Сотні серед команд юнаків 2007 р.н. та молодші. Футбольне свято відбулося в рамках проекту «Майбутні чемпіони» що реалізується за програмою «Активні громадяни» Британської Ради та Фонду «Об`єднання». У співпраці з Білозерською РК ДЮСШ та за підтримки Білозерської селищної ради.

В змаганнях прийняло участь більше 50 спортсменів з Білозерської РК ДЮСШ, Дніпровської філії та Киселівської філії.

На початку змагань з привітанням до учасників та гостей звернувся начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради Валерій Сергійович Білоус. А також за доброю вже традицією привітала  всіх дітей та батьків голова об’єднання «Білозерський центр регіонального розвитку» Елла Євгенівна Петренко, яка завдяки своїй роботі вже не вперше приходить з подарунками до нас і цього разу Елла Євгенівна подарувала для нашої спортивної школи футбольні м’ячі та четверо воріт для мініфутболу.

Завдяки підтримці вболівальників та батьків наших юних футболістів, усі зустрічі між командами відбулися яскравими та емоційними та по справжньому хвилюючими.

Отже у підсумку IV місце у юнаків з Киселівської філії (тренер Воротило С.С.) III місце і бронзові нагороди у Дніпровського (тренер Балковий І.А.), II місце вибороли юнаки Білозерської РК ДЮСШ-2009 (тренер Діброва А.В.), та звання чемпіона у Білозерської РК ДЮСШ-2007 (тренер Самофалов С.В.).

Команди, які вибороли призові місця отримали кубки та грамоти від селищної ради.

А також за дебют у футболі було відзначено медалями трьох юних футболісток з Білозерки Гордєєву Юлію, Фалько Єву та з Дніпровького Пігарєву Ольгу.

В кінці змагань усі діти отримали солодкі подарунки.

Також кращими гравцями турніру стали: Глущенко Данило, Гордєєв Олексій, Петренко Вадим, Регорек Данило, Гордєєв Сергій, Порхун Ярослав, Браславець Артем з Білозерки, Кріль Павло, Штих Олександр, Нецвітаєв Владислав з Киселівки та Шевчук Єгор, Шорохов Давид з Дніпровського.

Усім вболівальникам та батькам дякуємо за підтримку своїх дітей.

Андрій Діброва

заступник директора Білозерської РК ДЮСШ