Учні закладів освіти Білозерської громади візьмуть участь в обасному конкурсі-виставці «Пригоди веселого кота»

З 4 по 18 березня в Херсонському державному будинку художньої творчості відбудеться обласний конкурс-виставка «Пригоди веселого кота». В конкурсі візьмуть участь учні закладів середньої, позашкільної та професійної освіти Херсонської області, серед яких, і учні закладів освіти Білозерської ОТГ.

Тематика творчих робіт охоплює цікаві моменти з життя котів, їх фантастичні пригоди у навколишньому світі, особливості поведінки та зовнішнього вигляду. Конкурсні роботи оцінюються журі за номінаціями: «Сюжетна композиція», «Малюнок», «Сувенір» та «Фотографія».

Переможці конкурсу будуть нагороджені  дипломами I ступеня та призами, призери конкурсу нагороджуються дипломами II-III ступенів у відповідних номінаціях.

Бажаємо успіхів та перемоги талановитій молоді Білозерщини на конкурсі-виставці «Пригоди веселого кота». До вашої уваги пропонуємо переглянути творчі роботи учнів закладів освіти Білозерської ОТГ.