Зразковий хореографічний колектив «Фієста» тріумфував на Всеукраїнському хореографічному фестивалі в Запоріжжі

16 лютого у Запоріжжі відбувся Всеукраїнський фестиваль з хореографічного мистецтва «Free dance», на якому гідно представив свою хореографічну програму з 10 постановок Зразковий хореографічний колектив «Фієста» Білозерської мистецької школи.

Виступи учасників з різних куточків України проходили у два відділення: у першому змагались діти віком 4-11 років, а у другому 11-18 років. Хореографічне мистецтво як малих так і великих форм було представлено у різних жанрах, це і сучасний танець, і естрадний танець, і street dance show, і вільна танцювальна категорія, і народна стилізація.Колектив «Фієста» у першому відділенні представив  два естрадних танці: «Лялькова полька» (ІІ місце), та «Гойда-гойда» (І місце). У другому відділенні вихованці представили на розгляд журі 8 хореографічних постановок: сучасний танець «Веселка»(ІІ місце), народний стилізований «Скоморохи» (І місце), дует Колесник Яна та Дмитрук Альона «Сила стихій» (ІІ місце), соло Дмитрук Альона «Подоляночка» (ІІ місце), соло Харченко Віолетта «Дорогою квітів» (ІІ місце), соло Борсук Єлизавета «Невгамовна принцеса» (ІІІ місце), соло Кравець Анастасія «Крик землі» (ІІІ місце), соло Голуб Ніна «Весняночка» (І місце). Але нагороди колективу «Фієста» цим не обмежились, адже за рішенням журі колективу було присвоєно найвищу нагороду конкурсу та вручено диплом з кубком Гран–прі.