Забороняється торгівля ранньоквітучими рослинами на території селищної ради та поза її межами

Шановні мешканці територіальної громади

На виконання Доручення Державної екологічної інспекції України від 11.02.2019 року № 38 «Про посилення заходів державного нагляду щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу», керуючись Законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону Книгу України» Білозерська селищна рада попереджує про неможливість знищення рослин, занесених до Червоної Книги України.     Забороняється торгівля ранньоквітучими рослинами на ринках на території селищної ради та поза її межами. У разі виявлення порушень вимог природоохоронного законодавства щодо реалізації раньоквітучих об’єктів рослиного світу, в тому числі дикоростучих рослин, занесених до Червоної Книги України, інформація буде направлена до Державної екологічної служби у Херсонській області.

Виконавчий комітет   Білозерської селищної ради