Мешканці Білозерської громади отримали безоплатну правову допомогу

Начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Херсонській області Світлана Горшкова разом з фахівцями ГТУЮ провели виїзний прийом громадян у Білозерці.

Безоплатну правову допомогу жителі громади змогли отримати в приміщенні Білозерської селищної ради, де окрім фахівців ГТУЮ, консультації надавали заступник селищного голови Тетяна Самойлова, провідний спеціаліст з юридичного забезпечення Антон Вознюк та начальник відділу з питань соціальної роботи та надання соціальних послуг Лариса Шавиріна.

Здебільшого громадян цікавили питання щодо вирішення земельних спорів, стягнення аліментів та оформлення спадщини. Спеціалісти надали вичерпні відповіді та роздали інформаційні матеріали щодо захисту громадянами своїх прав.

Крім цього, Світлана Горшкова домовилась з селищним головою Антоніною Чередник про подальшу співпрацю в рамках надання безоплатної правової допомоги мешканцям громади.