В Білозерському центрі зайнятості пройшов семінар «Оволодій новою професією»

З метою мотивації до здобуття актуальних професій на ринку праці, на базі Білозерської районної філії Херсонського ОЦЗ відбувся інформаційний семінар «Оволодій новою професією».

Під час семінару шукачі роботи розширили свої знання про можливості здобуття актуальних на ринку праці професій.

Особливу увагу присутніх було звернено на можливість проходження професійного навчання за сприяння служби зайнятості в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, зокрема в ДНЗ «Херсонський центр професійно – технічної освіти державної служби зайнятості»  та переваги навчання у них.

Дізнались учасники і про підвищення конкурентоспроможності осіб старше 45 років та підтвердження неформального навчання.

Усі мали можливість поставити питання та отримати кваліфіковані відповіді стосовно основних аспектів організації професійного навчання та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням.

Сьогодні є можливість здобути за допомогою Державної служби зайнятості професію, яка має попит на ринку праці, підвищити свою кваліфікацію або перекваліфікуватися. Скористайтесь порадами фахівців центру зайнятості та оберіть реальний шлях вирішення проблеми власного працевлаштування!