ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ – ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!

З 1 березня 2019 року запроваджується надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам. Цей механізм застосовується до одержувачів, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 р.

Пенсійний фонд України активно працює над виконанням завдань, пов’язаних із виплатою монетизованих житлових субсидій.

Субсидія внаслідок змін, пов’язаних з монетизацією, стане соціальною виплатою. З 01 березня 2019 року період її виплати синхронізується з періодом виплати пенсій і громадяни будуть отримувати ці кошти одночасно з пенсією згідно встановленого графіку виплати. Тобто ті громадяни, які є пенсіонерами, отримуватимуть субсидію разом з пенсією через свої пенсійні рахунки в установах уповноважених  банків або через оператора поштового зв’язку АТ “Укрпошта” одночасно з пенсією з 4 по 25 число кожного місяця.

Особливу увагу звертаємо на те, що виплата субсидії у готівковій формі буде прив’язана до того регіону, де людина отримує свої пенсійні виплати. Тобто, якщо ця людина зареєстрована, як одержувач пенсії в Херсонській області, а субсидію оформлювала й отримувала в іншій області, з 01.03.2019 виплата субсидії у готівковій формі буде відбуватися за місцем реєстрації особи, як одержувача пенсійних виплат.

Додаткову інформацію Ви можете отримати в Білозерському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) по телефону «гарячої лінії» 33-6-39, або безпосередньо звернувшись до громадської приймальні “за принципом єдиного вікна” за адресою смт Білозерка вул. Свободи б. 85 І поверх.

Білозерський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду  України в Херсонській області