У Надеждівському ясел-садку відбувся семінар-практикум для вихователів

7 лютого у Надеждівському ясел-садку відбувся семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти Білозерської селищної ради на тему  «Інтегрований освітній процес як організована взаємодія дитини і дорослого».    

У заході взяли участь вихователі закладів дошкільної освіти, директор Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Барткова Лариса  Валентинівна та учитель майбутніх першокласників Храполович Наталія Іванівна.

Вихователь старшої групи Пасічнюк Зінаїда  Миколаївна провела відкрите інтегроване заняття на тему: “Пригоди портфелика”. Дошкільнята завзято виконували різноманітні завдання Портфелика, з якими можуть справитися лише старанні майбутні першокласники. Вихованці закладу разом з педагогами продемонстрували  цікаву казку на новий лад “Рукавичка”.

В умовах освітньої реформи одним із завдань «Нової української школи» є забезпечення наступності між ланками освіти. Гармонійний розвиток особистості дитини у період дошкільного дитинства та старту шкільного життя – основа подальшого її успіху в умовах безперервної освіти впродовж дорослого життя.

Інші новини