Збірна Білозерщини з таеквондо здобула ІІ командне місце на Чемпіонаті Херсонської області

Початок лютого в Центрі творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради відзначився новими перемогами  гуртка таеквондо (тренери Драгуш Сергій Леонідович та Третяк Ганна Андріївна).

3 лютого на базі ТРЦ «Фабрика» проходив Чемпіонат Херсонської області з таеквондо ITF серед юнаків та юніорів. На змагання з’їхалось 110 учасників  з  Каховки, Берислава, Херсона, Таврійська.

Білозерку представляла збірна – команда районного центру позашкільної освіти та команда Центру творчості дітей, юнацтва та молоді – кількістю 20  вихованців ( Т. Балка, Білозерка). В запеклій боротьбі наші спортсмени не підвели!  І місце вибороли 8 таеквондистів, ІІ – 3, ІІІ – 6. У загальному заліку збірна отримала ІІ місце.

Так тримати, юні спортсмени!