31 січня відбулось чергове засідання виконкому селищної ради

31 січня відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

Першими питаннями йшли звіти про використання міжбюджетних трансфертів за 2018 рік, виділених селищною радою Білозерському відділенню поліції, війскомату, медичним закладам та службі з надзвичайних ситуацій.

Білозерський РВК профінансовано в сумі 50 тис. грн. Як проінформував представник військомату, на цю суму було придбано: канцелярське приладдя, телефонний апарат, МФУ, картриджі для принтеру та їх заправка.

Білозерський районний сектор (2ДПРЧ) – ДНС України отримав від селищної ради 65 тис. грн. За повідомленням начальника 2 ДПРЧ кошти були використані на автозапчастини для пожежних автомобілів, паливо-мастильні матеріали та на закупівлю пожежних рукавів.

Представники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерського району» проінформували, що на 95 тис. грн., які надійшли від селищної ради, здебільшого, були придбані пільгові ліки для потребуючих пацієнтів.

Білозерське відділення поліції профінансоване на суму 45 тис. грн. За інформацією начальника Білозерського ВП на дані кошти закупили паливо-мастильні матеріали та оргтехніку.

Представники поліції, війскомату, медичних закладів та служби з надзвичайних ситуацій подякували селищній раді за надані кошти.

Загалом на засіданні розглянуто 18 питань, серед яких надання матеріальної допомоги на лікування, перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов, накладення адміністративних стягнень на порушників та інші.