У Надеждівці розповіли підростаючому поколінню про бій під Крутами

29 січня 1918 року, біля залізничної станції Крути відбувся бій, під час якого вдесятеро більша армія більшовиків розгромила добровольців – київських студентів та бійців вільного козацтва. Цей бій став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

В Надеждівському ЗПЗСО  проведено ряд тематичних заходів, присвячених  цим кривавим подіям.

Для   учнів  9-11 класів проведено вечір пам’яті   «Квіти у полі, там де Крути…» Заступник директора  з  виховної роботи    ознайомила учнів зі сторінками історичних подій, розповіла про значення цієї битви в історії України. Учні  переглянули  документальний фільм  «Недооцінений урок історії. Герої Крут». Також про історію  Крут  учням  показали відео-вірш «Пам’яті героїв Крут».

Сільською та шкільною бібліотеками проведена патріотична година «Навіки молоді – герої Крут». Головною метою було вшанування воїнів-студентів полеглих в бою під станцією Крут. Бібліотекарями, Лілією Андрійчук та Тетяною Вашиною проведений історичний екскурс в минуле. Присутні з цікавістю прослухали про перебіг подій столітньої давності, оглянули підбірку літератури в якій описані ці трагічні події, хвилиною мовчання вшанували загиблих під Крутами.

Захід проведено з  метою  виховання у підростаючого покоління національно-патріотичної  свідомості.

Ви за свободу гинули без скарги,

Серед потоків і руїн.

Вічна Вам пам’ять, Вічна Вам слава

І наш доземний уклін.

Інші новини