У Білозерській громаді вшанували пам’ять жертв Голокосту

Сьогодні, 25 січня, у Білозерській громаді вшанували пам’ять жертв Голокосту.

Пам’ятна церемонія пройшла біля пам’ятника розстріляним жителям села Зорівка у роки другої світової війни. В 1941 році тут розстріляли 98 мирних мешканців, здебільшого жінок та дітей. Фашисти вбивали людей лише за їх належність до єврейського народу.Вшанувати пам’ять загиблих зібралися селищний голова Антоніна Чередник, староста Олександр Івченко, працівники селищної ради, Надеждівського старостинського округу, школи, дитячого садка та будинку культури.Після коротких промов, присутні запалили свічки біля пам’ятного знаку та поклали квіти до могили. Невинно убієнних євреїв вшанували хвилиною мовчання.Захід відбувся напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27 січня.