Проект регуляторного акту Білозерської селищної ради «Правила розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Білозерської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до пункту 16 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV, на виконання Законів України «Про рекламу», «Про захист прав споживачів»,  «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (зі змінами), з метою визначення порядку здійснення діяльності з розміщення в населених пунктах Білозерської ОТГ зовнішньої реклами з урахуванням типології елементів місцевого середовища, архітектурних, функціонально-планувальних, історико-культурних та інших чинників повідомляємо  про оприлюднення регуляторного акта «Правила розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Білозерської об’єднаної територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Стислий виклад змісту проекту: Правила регулюють відносини у сфері розміщення зовнішньої реклами між розповсюджувачами зовнішньої реклами, державними органами, виконавчими органами Білозерської селищної ради та іншими підприємствами, установами, організаціями щодо отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, укладення договорів про надання в користування місць для розміщення спеціальних конструкцій, встановлення спеціальних конструкцій на місцях, наданих у користування, та контролю за дотриманням законодавства про рекламу, цих Правил, а також інші відносини у сфері зовнішньої реклами.

Дія Правил поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, а також фізичних осіб – підприємців, які здійснюють діяльність у сфері зовнішньої реклами на території селища міського типу Білозерка, сіл Надеждівка,  Томина Балка, Знамянка, Зорівка, Новодмитрівка, селищ Розлив, Черешеньки Білозерського  району Херсонської області

Основними цілями здійснення місцевого регулювання господарських відносин, які виникають у процесі надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, є:

– врегулювання розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Білозерської ОТГ;

– удосконалення процедури надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами;

– спонукання розповсюджувачів при розміщенні рекламоносіїв до планомірного використання території населених пунктів згідно з вимогами діючих нормативно-правових актів;

–  встановлення чіткого розміру платежів за використання місць, що належать до комунальної власності, для розміщення спеціальних конструкцій.

З проектом регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білозерської селищної ради та її виконавчих органів: http://bilozerka-otg.gov.ua/,  а також за адресою: смт.Білозерка, вул.Свободи, 83, з 8.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю, субота і неділя – вихідні.

Пропозиції та зауваження приймають протягом місяця з дня опублікування у друкованому вигляді за адресою: смт.Білозерка, вул.Свободи, 83, з 8.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю, субота і неділя – вихідні.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ на території населених пункті Білозерської об’єднаної територіальної громади