Підсумки наради керівників закладів освіти Білозерської ОТГ: проект «Впровадження роздільного збору сміття» та співпраця з «Оазисом»

24 січня в ліцеї ім. О.Я. Печерського, під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Валерія Білоуса, відбулась нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти та мистецької школи Білозерської селищної ради.

Нараду відвідала керівник Херсонського дитячого танцювального колективу «Оазис» Ірина Сафонова. Вона розповіла про заняття в танцювальному колективі та домовилась про співпрацю з навчальними закладами Білозерської громади, щоб обдаровані та здібні до танців діти мали змогу навчатися в «Оазисі».

Окрім неї, на нараді був присутній інспектор праці селищної ради Сергій Шевейко, який проінформував присутніх про необхідність дотримання умов охорони праці у закладах освіти.

В ході засідання керівник ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» Елла Петренко презентувала план проекту «Впровадження роздільного збору сміття», який реалізується в 5-ти закладах загальної середньої освіти Білозерської громади. Протягом січня-травня учні сортуватимуть сміття та наповнюватимуть встановлені контейнери, які забиратимуть компанії з утилізації сміття. Отримані кошти будуть спрямовані на фінансування учнівських проектів.

Загалом на засіданні було розглянуто низку важливих питань у галузі освіти, зокрема, про підготовку до проведення в 2019 році ЗНО та участь в реалізації обласного освітнього проекту «Крок до ВИШу».