Інформація для фізичних осіб, які вирощують молодняк великої рогатої худоби

Відповідно до п.9 Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 Міністерство аграрної політики та продовольства України у 2018 році надало дотації 26 фізичним особам Білозерської об’єднаної територіальної громади за вирощування молодняка великої рогатої худоби на загальну суму 46,8 тис.грн.

Подовжено прийом документів для формування Відомості фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Для отримання дотації власникам необхідно звернутись до селищної, сільських рад за місцем проживання із заявою, до якої необхідно додати:

• копії паспорту та ідентифікаційного номеру власника тварини;
  • копію паспорта на худобу;
  • реквізити банка.

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу з питань соціальної роботи та надання соціальних послуг Білозерська селищна рада 1 поверх.