22 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні, 22 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. На початку засідання селищний голова Антоніна Чередник вручила керівнику МКП «Водограй» Ірині Грозі автомобільні номери на трактор та причеп, що були придбані селищною радою.

В ході засідання члени виконкому затвердили перелік об’єктів та види робіт, що можуть виконуватись засудженими особами і особами підданими адміністративному стягненню на території Білозерської селищної ради.

Серед тих, хто отримає матеріальну допомогу варто зазначити Сергія Прокопаса із Новодмитрівки. Нагадуємо, що Сергій є батьком Владислава – хлопчика, що потрапив у автомобільну аварію і зараз знаходиться в реанімації. Бажаємо Владиславу якнайшвидшого одужання.

Важливим рішенням виконкому стало зменшення тарифу на вивезення твердих побутових відходів з 1 січня 2019 року для бюджетних установ селищної ради. До бюджетних установ, здебільшого, відносяться дитячі садки та школи. Новий тариф становитиме – 137,42 грн. за 1 м.куб. (з урахуванням ПДВ).

Розглянувши протокол засідання органу опіки та піклування при виконавчому комітеті виконком вирішив порушити клопотання перед районним судом щодо позбавлення батьківських прав Лях Наталю Олександрівну відносно малолітніх дітей. Крім того, був затверджений висновок органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав Тимошенко Ірини Володимирівни. Дані особи ведуть аморальний спосіб життя, тому дане рішення прийнято з метою захисту прав та інтересів дітей.