Працівники МКП “Водограй” ліквідували порив на основній гілці напірного каналізаційного колектору

Початок робочого тижня розпочався з аварійних ситуацій. З ранку 17 грудня в районі АЗС «ШЕЛЛ» утворився порив на основній гілці напірного каналізаційного колектору, затори на внутрішньодворих мережах буд 40 вул. Соборна, буд 28 вул. Батумська.

Завдяки проведеним влітку ремонтам на КНС № 1, перекачку стоків перевели на резервну гілку напірного колектору. В складних погодних умовах 18-19 грудня аварійною бригадою було замінено три метра труби Ø 273 мм напірного колектору та відновлено експлуатацію основної гілки колектору. Одночасно 18 грудня було виконано продувку каналізаційної мережі і колодязів буд 40 вул. Соборна та буд 28 вул. Батумська. В результаті продувки з колодязів вилучено санітарно –гігієнічні вироби, побутові відходи, які утворили затор в мережі та спричинили витоки нечистот в підвальні приміщення будинків.

Саме завдяки наполегливій роботі аварійної бригади МКП «Водограй» за два дні були виконані роботи, які забезпечили повноцінну експлуатацію каналізаційних дворових і центральних мереж.

За самовіддану роботу 18 -19 грудня 2018 року по ліквідації аварійних ситуацій на каналізаційних мережах в складних погодних умовах виносимо ПОДЯКУ : майстру ВКГ – Протасову В’ячеславу, слюсарям аварійної бригади – Сердюченко Юрію, Ляшенку Едуарду, Ільницькому Олегу, газоелектрозварювальнику – Касимову Олександру.

Дирекція  МКП «Водограй»

Інші новини