В селищній раді обговорили генеральний план Білозерки та презентували детальний план прибережної зони озера Біле

10 грудня розпочались громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації. В рамках слухань, 18 грудня, в приміщенні селищної ради відбулось обговорення генерального плану смт Білозерка та презентація передпроектної пропозиції детального плану території прибережної зони озера Біле.

Під час обговорення кожний з присутніх мав змогу задати питання та отримати вичерпні відповіді безпосередньо від розробника Генплану — головного архітектора ТОВ «Херсонземпроект» Володимира Мельника, який ознайомив із генеральним планом, планом зонування селища (зонінг) та моделлю перспективного розвитку Білозерки.Передпроектну пропозицію детального плану території прибережної зони озера Біле презентували головний архітектор Херсонської області Григорій Ходін та керівник приватної науково-проектної фірми «Херсонпроект» Ірина Молчанова. В перспективі рекреаційна зона буде включати зони активного та тихого відпочинку, велосипедні доріжки, водно-спортивний комплекс, IT-кластер, амфітеатр під відкритим небом, ставок для риболовлі та багато іншого. Звичайно це робота не на один рік, можливо і на 20 років, але головне, що робота в цьому напрямку вже розпочалась. На обговоренні був присутній президент Херсонської федерації академічного веслування Ігор Гарагуля, який готовий залучати інвесторів до створення водно-спортивного комплексу на території прибережної зони озера Біле.

Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються до 31.12.2018 у кабінеті №4 приміщення селищної ради за адресою: вул.Свободи, 83 смт.Білозерка.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Долженко Ірина Миколаївна – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Білозерської селищної ради.