Святий Миколай привітав зі святом дітлахів Білозерської громади

Кожного року, 19 грудня, українці святкують День святого Миколая. З самого ранку малюки заглядають під подушки шукаючи подарунки. Не оминула ця добра традиція і 2018 рік.

Селищна рада привітала подарунками всіх дітлахів ясел-садків Білозерської громади та 117 дітей пільгових категорій у школах.Селищний голова Антоніна Чередник з самого ранку відвідала ясла-садок №5, де привітала дітлахів зі святом. Там на неї чекав подарунок у вигляді святкової вистави з вихованцями садка.

Учнів початкових класів Надеждівської школи та вихованців Надеждівського ясел-садка привітали подарунками голова СТОВ «Мрія» Леонтій Новак та депутат селищної ради Олексій Новак. Керівник драматичного гуртка чарівна Алла Вдовиченко разом з учнями школи підготували театралізоване дійство, де головними героями були казкові персонажі.
В Томинобалківській школі учнів привітали зі святом Антоніна Чередник, староста Володимир Слободянюк та заступник військового комісара Олександр Попов. Після святкового дійства на дітлахів чекали подарунки від Святого Миколая.
В цей святковий день у кожній школі та дитячому садочку панувала атмосфера тепла, добра та казки.
Дякуємо всім підприємцям та небайдужим жителям громади хто долучився до свята та подарував дітям радість.