Запрошуємо підприємців взяти участь в нараді щодо легалізації праці

14 грудня 2018 року о 10:00 год. у приміщенні Білозерської  селищної ради (вул. Свободи, 83, смт. Білозерка Білозерського району Херсонської області) відбудеться нарада з підприємцями щодо легалізації праці.

В нараді візьмуть участь працівники Центру зайнятості, Пенсійного фонду та Головного управління Держпраці. В межах компетенції буде проведена роз’яснювальна бесіда з  суб’єктами господарювання щодо недопущення використання праці неоформлених працівників, нарахування заробітних плат нижче мінімального рівня тощо.

Захід проводитиметься з метою дотримання соціальних гарантій мешканців Білозерської громади.

Запрошуємо  підприємців та суб’єктів господарювання  Білозерської ОТГ взяти участь в нараді.