В Білозерці відзначили День Збройних сил України

Сьогодні, 6 грудня, з нагоди відзначення Дня Збройних сил України в Білозерській мистецькій школі відбулись урочисті заходи.

Зі словами вітань до присутніх звернулася селищний голова Антоніна Чередник. Із нагоди Дня Збройних сил України почесних гостей свята, учасників АТО нагородили грамотами. Після закінчення урочистої частини відбувся святковий концерт. Вихованці мистецької школи підготували вокальні та музичні номери, які були пронизані духом патріотизму та подякою нашим захисникам.

Урочистості продовжились на Алеї Слави покладанням квітів біля меморіального знаку. Тут вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Після покладання квітів до пам’ятного знаку Антоніна Чередник поїхала на Білозерське кладовище, де згадала тих, хто загинув у ході збройного протистояння на сході нашої країни та поклала квіти на їх могили.

«День Збройних Сил — свято професійних військових. – говорить Антоніна Чередник. –  В українській армії несуть службу не тільки чоловіки, а й жінки. Тож дякуємо всім нашим воїнам, які прикладають великі зусилля для збереження України та її суверенітету. Міцного здоров’я Вам та Вашим сім’ям. Слава Україні!».

Грамотами голови Білозерської селищної ради за самовіддану службу народу України, мужність і героїзм, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, вірність військовій присязі та з нагоди Дня Збройних Сил України нагороджені:

Надеждівський старостинський округ

1. Бірюк Микола Миколайович