Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

4 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

В ході засідання члени виконкому затвердили Програму соціально-економічного розвитку території Білозерської селищної ради та галузевих програм на 2019 рік. Окрім цього, був затверджений селищний бюджет на 2019 рік.

Розглянувши протокол постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту члени виконкому вирішили надати матеріальну допомогу на лікування та зубопротезування мешканцям Білозерської ОТГ.

Також виконавчий комітет вирішив погодити суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі приватному підприємцю на 2019 рік режим роботи об’єкту торгівлі магазину «Посейдон». Приватним підприємцям потрібно вжити невідкладних заходів щодо заборони продажу алкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування.

Крім того, затвердили Положення про архівний підрозділ Білозерської селищної ради та накладення адміністративних стягнень у вигляді попередження на порушників.

Керуючись статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування» вирішено створити в загальноосвітніх навчальних закладах, підпорядкованих селищній раді, приймальні евакуаційні пункти в особливий період.

В цілому засідання пройшло спокійно, завдяки членам виконкому вдалося прийняти ряд важливих рішень.