В Білозерській школі №2 провели «Сорочинський ярмарок»

29 листопада у Білозерському закладі  повної загальної середньої освіти № 2 імені Богдана Хмельницького пройшов літературно-мистецький захід «А на ярмарку в Сорочинцях…». В заході взяли участь учні 8-х класів під керівництвом Феніної Олени Анатоліївни та Баранової Людмили Степанівни.

Діти показали глядачам яким вони уявляють Сорочинський ярмарок та підготували веселі, пізнавальні номери. Незмінні учасники ярмарку – скоморохи, цигани, дівчата продавчині та гості, які завітали на нього – сусідки Параска та Палажка, герої творів «За двома зайцями» –  Галя та Голохвастов, «Сватання на Гончарівці» – Стецько та Уляна та сучасна героїня Вірка Сердючка зі своїми кумами. Всі глядачі (учні 1-6 класів) побували на доброму ярмарку, де одні продавали – інші купували, співали, сміялись та ще й жартували, про предків наших славних із шаною згадали.

Захід проводився з метою ознайомлення учнів, вивчення й поширювання народних звичаїв та обрядів; розвитку пізнавальних здібностей, інтересу до історичної та духовної спадщини українського народу; прищеплення любові до народної творчості, рідної мови, гумору.

Інші новини