Відбулась позачергова сесія селищної ради

28 листопада відбулось засідання позачергової ХІХ сесії Білозерської селищної ради.

На минулій ХVIII сесії було прийнято рішення про внесення змін до структури та чисельності працівників апарату Білозерської селищної ради та її виконавчого комітету. Окрім цього, головному бухгалтеру селищної ради доручили розробити заходи щодо оптимізації структури відділу фінансового та бухгалтерського обліку.

В зв’язку з цим, на позачерговій сесії головний бухгалтер надала депутатам свої пропозиції щодо оптимізації відділу. На основі цього, депутати вирішили замінити чотирьох інспекторів з бухгалтерського обліку на двох спеціалістів та двох провідних спеціалістів з бухгалтерського обліку, а в закладах освіти посади бухгалтерів виключити зі штатного розпису.

Зміни почнуть діяти з 1 лютого 2019 року.