4 грудня відбудуться громадські слухання щодо затвердження регламенту відділу ЦНАП

Білозерська селищна рада повідомляє, що 04 грудня 2018 року о 16:00 в  приміщенні селищної ради за поштовою адресою:  вул. Свободи, 83 смт. Білозерка Білозерського району Херсонської області ( в кабінеті селищного голови) відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту – проекту рішення Білозерської селищної ради  “Про затвердження Регламенту відділу Центр надання адміністративних послуг Білозерської селищної  ради”.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в обговоренні  проекту.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Білозерської селищної ради «Про затвердження Регламенту відділу Центр надання адміністративних послуг Білозерської селищної ради»

Рішення «Про затвердження Регламенту відділу Центр надання адміністративних послуг Білозерської селищної ради»