В 10 областях України вводять воєнний стан

Верховна Рада схвалила указ Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”. За відповідне рішення проголосували 276 народних депутатів. Указом передбачено ввести в Україні воєнний стан із 9 години 28 листопада 2018 року на 30 діб до 9 години 27 грудня 2018 року. Також в указі  зазначено, що вибори президента відбудуться 31 березня 2019 року.

Президент зауважив, що воєнний стан буде діяти в областях, які розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки Україно-Молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. До цього переліку входять Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області, а також внутрішні води Азово-Керчинської акваторії.

Також Президент підкреслив, що обмежувати права громадян влада буде лише у випадку наземної російської воєнної агресії.

Джерело: Верховна Рада України