Білозерська школа №2 відзначила День Гідності та Свободи

Народе мій, пишаюся тобою:
Моя душа – частина твого «Я».
Є нація! Хай знають всі у світі:
Ми є! Народ піднявся із колін!
І переможно сонце правди світить,
Співає гордо на Державний Гімн.

Такою вступною частиною 21.11.2018 р. розпочався захід із нагоди відзначення річниці Революції Гідності та свободи у Білозерському закладі повної загальної середньої освіти №2 імені Богдана Хмельницького.

Учнів закладу провели сторінками історії виникнення свята, етапами Єврореволюції, було згадано основні події тих днів – боротьби українського народу проти режиму, під час якої формувалося нове громадянське суспільство.
По іншому зараз звучать гасла «Слава Україні! Героям слава!», «Слава нації!», «Смерть ворогам!».
Майдан – неймовірне місце, де Герої встигли відчути все: радість, безвихідь, горе, біль, гордість, повагу, гідність…
Діти з захопленням, гордістю про нашу Україну, тривогою за майбутнє нашої Вітчизни спостерігали за виступами ведучих, читців, за їх віршами та піснями.

Формування в учнів високого рівня національної свідомості, почуття патріотизму, розуміння єдності й цілісності України, усвідомлення себе українцем, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів – це є першочерговим завданням у вихованні нашого підростаючого покоління.