Вихованці Білозерської мистецької школи взяли участь в джазовому фестивалі «Серце-браво»

Мистецтво естради та джазу набуває все більшої популярності . Так, в дитячій музичній школі № 3  відбувся I міський відкритий дитячий естрадно-джазовий фестиваль «Серце-браво».

До роботи в цьому спільному проекті школи і культури Херсонської міської ради було залучено шановні члени журі (голова – заслужений працівник культури В. Шаповаленко) – представники мистецьких закладів міста та області. 45 учасників віком до 18 років з Херсона, Нової Каховки, Голої Пристані, Білозерки презентували свою творчість вдячним глядачам. Головним пріоритетом фестивалю стала «сердечність» виконання, помножена на професіоналізм, що вигідно відрізняє цей захід від йому подібних.

В рамках фестивалю було дано концерт майстрів мистецтв: народної артистки Н.Лелеко, заслуженого працівника культури М. Левченко, джазового колективу музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша, ансамблю музичного училища під керівництвом О.Голдаковського, фортепіанного дуету М.Курбановсьоі і І.Кісельніковоі.

У шестигодинному марафоні  брали участь учениці Білозерської мистецької школи викладача Хицун Лариси Євгенівни по класу фортепіано Новікова Юлія (3 місце) та Ковальська Вероніка (диплом учасника) .

Кожен учасник отримав пам’ятний подарунок, CD диск із записом кращих зразків естради та джазу і, звичайно, – гарний настрій.

Тепер фестиваль буде проводитися щорічно, що сприятиме розвитку популярної музики в нашій області.