Селищна рада привітала працівників культури з професійним святом

9 листопада Україна святкує День працівників культури та майстрів народних мистецтв.

З цього приводу у Білозерській мистецькій школі відбулись святкові заходи. На свято були запрошені представники культури Білозерської громади – це працівники будинків культури, бібліотек, мистецької школи. Серед почесних гостей свята – секретар селищної ради Євген Шепель, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Валерій Білоус та спеціаліст Вікторія Незбай. Працівники селищної ради привітали присутніх  зі святом та нагородили культурян грамотами.

Директор мистецького закладу Петро Гричанюк підготував для гостей насичену культурну програму. З вокальними та музичними номерами виступили вихованці мистецької школи. Окрім співу, юні учні показали майстер-клас гри на фортепіано та арфі. Кожен виступ зірвав гучний шквал оплесків.

«Ми вчимо не тільки співати та грати на музичних інструментах, – говорить Петро Гричанюк, – а й артистично поводити себе на сцені. Сьогодні ви мали нагоду в цьому переконатись».

Дякуємо працівникам культури за те, що дарують людям радість, розкривають таланти та зберігають культурні досягнення нашого народу.

Грамотами голови Білозерської селищної ради за високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури нагороджуються:

• Ляшевська Олена Володимирівна, викладач по класу народних інструментів Білозерської мистецької школи;
  • Дарчич Олена Омелянівна, викладач по класу вокалу Білозерської мистецької школи;
  • Свирида Сергій Миколайович, викладач по класу естрадний сольний спів Білозерської мистецької школи;
  • Голуб Марія Миколаївна, викладач по класу вокалу Білозерської мистецької школи;
  • Нікіфорчук Жанна Юріївна, викладач по класу вокалу Білозерської мистецької школи;
  • Гринь Юлія Вікторівна, викладач по класу вокалу Білозерської мистецької школи;
  • Хицун Лариса Євгенівна, викладач по класу вокалу Білозерської мистецької школи;
  • Костючок Марина Миколаївна, викладач по класу вокалу Білозерської мистецької школи;
  • Кудрявченко Ольга Володимирівна, секретар Білозерської мистецької школи;
  • Поліщук Людмила Вікторівна, викладач по класу фортепіано Білозерської мистецької школи;
  • Горєєва Ірина Юріївна, викладач по класу хореографії Білозерської мистецької школи;
  • Запотоцька Юлія Іванівна, директор комунального закладу «Томинобалківський сільський будинок культури ім. Богдана Ступки».