В Томинобалківській школі відбулась селищна Спартакіада

8 листопада в Томинобалківській школі відбулась селищна Спартакіада серед учнів ЗПЗСО Білозерської громади.

Змагання проходили в кульовій стрільбі та настільному тенісу. 30 учнів показували свою вправність у стрільбі і 20 – в тенісу. Спартакіада пройшла у дружній атмосфері, але ніхто не хотів поступатись.

У загальнокомандному заліку з настільного тенісу найкращі результати показала команда Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти – І місце;

ІІ місце посіла команда Білозерського наукового ліцею ім. О.Я. Печерського;

ІІІ місце посіла команда Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти.

У змаганнях зі стрільби:

І місце посіла команда Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти;

ІІ місце – команда Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №3;

ІІІ місце – Білозерського наукового ліцею ім. О.Я. Печерського.

Проведення селищної Спартакіади показало, що Білозерська громада продовжує розвивати різні види спорту, адже спорт привчає дітей до дисципліни та порядку, і здобуті навички знадобляться у повсякденному житті.