6 листопада відбувся звіт селищного голови та громадські обговорення Статуту Білозерської ОТГ і Правил благоустрою

6 листопада в Білозерському будинку культури відбувся звіт селищного голови

Звіт розпочався підбиттям підсумків роботи ради. Крім того, Антоніна Чередник відзвітувала про програми селищної ради, земельні відносини, роботу в галузях освіти та культури. Наостанок громада заслухала звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року.

Між громадою та Антоніною Чередник відбувався постійний діалог – селищний голова надала вичерпні відповіді на запитання, що надійшли із зали.

Заступник селищного голови Тетяна Самойлова доповіла про Статут Білозерської ОТГ, а секретар ради Євген Шепель – про Правила благоустрою. Обговорення пройшло жваво та інформативно. Бажаючі вносили свої пропозиції та корективи. Для тих хто не відвідав обговорення та хоче внести свої зміни щодо Статуту та Правил благоустрою – надсилайте свої пропозиції на електрону адресу posbel@ukr.net.

Пізніше на сайті буде викладений повний звіт селищного голови і кожен матиме змогу з ним ознайомитись.