Збірна Білозерщини не змогла вийти до півфіналу Кубка закриття сезону ХОФФ

4 листопада, в рамках чвертьфіналу Кубка закриття сезону ХОФФ, збірна Білозерського району приймала команду Колос-ОТГ (Асканія-Нова). Матч відбувся на стадіоні Харчовик у Білозерці.

Незважаючи на статус суперника (Колос грає в чемпіонаті області) наша збірна показала достойну гру. Ще у першому таймі білозерчани не реалізували декілька виходів віч на віч з воротарем, за що і поплатились. На останній хвилині першого тайму гравець Колосу забив гол, замкнувши подачу з кутового.

Другий тайм, також, пройшов у рівній грі. Моменти для взяття воріт мали обидві команди, але вдача посміхнулась більш досвідченій команді. Вже у доданий  арбітром час білозерчани всією командою влаштували навалу на ворота суперників, навіть воротар побіг до штрафного майданчику Колосу, але нажаль забити не вдалося. А от гравці суперника в контратаці відправили м’яч у порожні ворота. У підсумку поразка збірної Білозерщини 0:2.

Попри виліт з турніру наша збірна здобула цінний досвід в матчах з серйозними суперниками. В усіх іграх наші хлопці демонстрували якісну гру. Нам вдалося дійти до чвертьфіналу, вибивши з турніру команду «Хліба Херсонщини».

Тож дякуємо всім футболістам, тренерам та футбольним функціонерам за справжні емоції від перегляду футбольних матчів.