Яскрава подорож білозерських школярів до Одеси

Під час осінніх канікул учні Білозерського ЗПЗСО №2 ім. Богдана Хмельницького (класний керівник Феніна О.А.) відвідали Одесу.

Для дітей провели екскурсію музеєм науки, де на простих і доступних моделях показали складні фізичні явища.

Після музею школярі вирушили на Одеську кіностудію ім. Олександра Довженка. Там вони побували у павільйонах, де знімалися популярні фільми: «Весна на Зарічній вулиці», «Три мушкетери», «Місце зустрічі змінити неможливо». Атмосфера кіностудії дозволила поринути в її минуле та сьогодення.

Культурна програма продовжилась походом в Одеський театр опери та балету, який є одним з найкрасивіших у Європі. Учні залишились у захваті від перегляду балету «Русалонька».

Останньою зупинкою білозерських туристів стали Нерубайські катакомби. Для школярів провели екскурсію та ознайомили з героїчною боротьбою одеситів під час Другої світової війни.

Окрім цього, діти прогулялися визначними місцями Одеси. Яскраві спогади залишили: Потьомкінські сходи, Приморський бульвар, вулиця Дерибасівська, пляж «Аркадія», пам’ятники Дюку, графу Воронцову, Л.Утьосову, Уточкіну.

Одеса –як великий музей, де можна гуляти безкінечно. Подорож дала змогу учням поринути в історію міста, традиції та познайомитись з новими талановитими людьми.

Дякуємо учням, батькам та адміністрації  закладу за незабутню подорож та позитив.

Інші новини