Відбулось чергове засідання виконкому Білозерської селищної ради

31 жовтня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Білозерської селищної ради. Члени виконкому розглянули 9 питань.

На початку засідання заступник селищного голови Олександр Піскун відзвітував про виконання селищного бюджету за 9 місяців. Члени виконкому погодили звіт та вирішили подати його на розгляд чергової сесії селищної ради.

Наступними питаннями йшли звіти за 9 місяців про роботу комунальних підприємств громади. Члени виконкому заслухали звіти директорів комунальних підприємств Ірини Грози (МКП «Водограй»), Ольги Шанько (КП «Веселка») та Андрія Пономаренка (КП «Надія») та прийняли рішення визнати роботу підприємств задовільною. Окрім цього, керівників зобов’язали розробити план заходів з метою погашення дебіторської та кредиторської заборгованості. Слід зазначити, що на наступний рік реалізується проект «Питна вода», за яким у Білозерці реконструюють дві свердловини. Даний проект здійснюватиметься у співфінансуванні з Херсонською обласною радою. Також, селищний голова Антоніна Чередник повідомила, що МКП «Водограй» на поточному тижні отримає новий трактор. Проблемними питаннями комунальних підприємств стало зменшення кількості абонентів на вивезення ТПВ та РПВ. Ірину Грозу зобов’язали охопити якомога більше мешканців Білозерки та заключити з ними договори на вивезення ТПВ та РПВ.

Важливим рішенням стало проведення щотижневого ярмарку кожного вівторка. Ярмарок проводитиметься по провулку Харченка (між вулицями Свободи та Пушкіна). Запровадження ярмарку робиться з метою боротьби зі стихійною торгівлею без відповідних документів в Білозерській ОТГ.

Також виконком затвердив накладення адміністративного стягнення на порушників.

Наприкінці засідання були прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям громади: 22 500 грн. виділено на лікування та 2 800 грн. – на зубопротезування.