Юні таланти Білозерщини здобули нагороди на вокальному конкурсі «Карусель Мелодій»

В Херсонському державному будинку творчості пройшов обласний конкурс виконавців естрадної пісні «Карусель Мелодій». Мета конкурсу – популяризація українського сучасного мистецтва серед молоді та розкриття нових талантів в Херсонській області.

Приємно, що серед багатьох учасників відзначились вихованці Білозерської мистецької школи. Дипломами ІІ ступеня нагороджені Максим Поліщук та Властислава Тесля (викл. Ляшковська О.В.). Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Анна Дідух та Аріна Чернушевич (викл. Голуб М.М.).

Щиро вітаємо юних талантів Білозерської мистецької школи та їх викладачів з творчим здобутком та бажаємо подальших успіхів.