Херсонський театр ім. Миколи Куліша показав в Білозерській ОТГ дві вистави

Херсонський театр імені Миколи Куліша запустив проект «Театральний абонемент у бібліотеці», підтриманий Українським культурним фондом. Проект має на меті познайомити глядачів області з творами української та світової літератури на прикладі такого жанру перформативного мистецтва, як моновистава.

В рамках проекту театр показав дві моновистави в Білозерській ОТГ. Режисером обох вистав виступив Сергій Павлюк. 26 жовтня в приміщенні Білозерської мистецької школи пройшла вистава «Мрія», де головну роль виконала Вікторія Королько.

А 27 жовтня в Розливнянському сільському клубі – вистава «Монолог Актриси», головну роль в якій зіграла Олександра Тарновська.

Моновистава — один із найскладніших театральних жанрів. Вся увага глядачів сфокусована на одному акторові, який здатний перетворити оповідь у сценічне дійство. Актори театру Куліша з майстерністю впорались із завданням. Глядачі, що прийшли на вистави залишились задоволені. Наступні моновистави театру покажуть У Надеждівці та Томиній Балці.

Дякуємо акторам, режисерам та організаторам проекту Театра ім. Миколи Куліша за неперевершене культурне дійство.

Оголошення

В четвер, 1 листопада о 18:00 год., у Надеждівському будинку культури пройде моновистава «Остання сюїта». В головній ролі – Антон Лисенко. Режисер-постановник – Сергій Павлюк. Вхід вільний.

У суботу, 3 листопада о 15:00 год, у Томинобалківському будинку культури відбудеться моновистава «Мрія». В головній ролі – Вікторія Королько. Режисер-постановник вистави – Сергій Павлюк. Вхід вільний.

Запрошуємо всіх бажаючих  долучитися до культурної програми та відвідати вистави.

Інші новини