Підсумки 24 туру Білозерської футбольної ліги

24 тур Білозерської футбольної ліги видався багатим на розгромні рахунки.

Лідер чемпіонату дніпровське Гроно познущався вдома над токарівським Дніпром. Матч закінчився з непристойним рахунком 12:0. Дніпро продовжує знаходитись на останньому місці у турнірній таблиці. Ще один аутсайдер широкобалківська Атлантика вдома поступилась правдинському Цареводару 2:5.

Велетенський Дніпро несподівано поступився з розгромним рахунком вдома музиківському Зеніту. Вболівальники очікували напруженої гри, але гра видалась в одні ворота. У підсумку поразка Дніпра 1:5.

У Білозерці Іскра в напруженному матчі зіграла 1:1 з томинобалківським Темпом. У білозерчан є ще шанс обійти в турнірній таблиці Темп ТБ, адже відстань між командами складає всього 2 очка. Микільський Темп не зміг нічого протиставити станіславській Бригантині. Поразка Темпу вдома з рахунком 0:3.

Надеждівський Колос продовжує радувати своїх фанатів. Вдома надеждівці розтрощили Комету з Благодатного 3:0. Перемога дала можливість Колосу піднятись на шосту сходинку у турнірній таблиці.

Нагадуємо, що 20 жовтня у Білозерці, на стадіоні «Харчовик» відбудеться Кубок закриття Сезону, де зіграють Збірна Білозерського району – Хліба Херсонщини. Запрошуємо всіх вболівальників прийти на стадіон та підтримати команду. Віримо в перемогу наших хлопців!

24 тур

Дніпро В – Зеніт 1:5